טלפון 052-3883596

פקס 052-3883596

מייל itamar@sahkanim.com

לפרטים נוספים

מופעי פסלים חיים לאירועים

מתעניינים במופעי פסלים חיים לאירועים? המחשבה על פסלים חיים היא מחשבה שלא תמיד נשמעת הגיונית יותר מדי, שהרי פסלים הם אינם חיים אלא יצירות שעשויות מחומר דומם והם דוממים בעצמם.

פסלים חיים לאירועים הם בני אדם רגילים שכישרונם מתבטא ביכולת שלהם להתאפר ולהתלבש ממש כמו פסלים אמיתיים ולהישאר באותה פוזיציה לאורך זמן רב, אפילו שעות.

מופעי פסלים חיים הם למעשה שחקנים שחיים על פי אסכולת משחק שונה לחלוטין משחקנים אחרים, משום שאם השחקנים הרגילים שאנו מכירים הם פעילים מאוד ועושים הכל על מנת שישימו אליהם לב, אז כאן מדובר על משהו שונה.

פסלים חיים לאירועים

מופע פסלים חיים לאירועים כמיצג אומנותי

מטרתם של מופעי פסלים חיים לאירועים היא לא לעשות כלום, אלא לבטא את האמנות שלהם על ידי אי הזזת אף שריר, גדול כקטן, ואפילו את המצמוצים בעיניים כמעט ולא רואים.

התרבות של מופעי פסלים חיים וכן של הופעות רחוב, היא כל כך פופולארית היום עד שניתן למצוא מדי פעם פסטיבל שלם שמוקדש אך ורק לאמנות של פסלים חיים, ואלו הם אחד הטרנדים הנפוצים ביותר באירועים שמבקשים גם להראות תפאורה שהיא מעבר לבנאלי.

אחד הביטויים המוכרים ביותר של מופע פסלים חיים היא אלו שנמצאים בפארקים ובקניונים, שמטרתם היא לעניין את העוברים והשבים, ומצד העוברים על פניהם המטרה היא לראות כיצד ומתי יזיזו אותם פסלים חיים את איברי הגוף שלהם.

מופעי פסלים חיים לאירועים – אילו סוגים קיימים?

ישנם פסלי אנוש שכאלה שיזוזו רק אם יטילו מטבע לתוך כובע או כלי קיבול אחר שנמצא למרגלותיהם. זוהי בהחלט גם כן דרך להתפרנס.

לחברת איתמר שחקנים יש רפרטואר מאוד גדול של פסלים חיים לאירועים ואטרקציות לכל אירוע שמתבקש, ובאמצעות היחס האישי שאנשי החברה מעניקים לכל לקוח, ניתן תמיד למצוא את כל הפתרונות המתאימים לצרכי הלקוחות השונים. מעבר לכך, יכולים אנשי המקצוע של החברה להציע את הרעיונות היצירתיים ביותר בהתאם לרצונות הלקוחות, ואף לספק את היצע השחקנים הנדרש לכך.

אם כבר במופע פסלים חיים לאירועים עסקינן, ודאי יעניין אתכם לקרוא גם על:

לפרטים נוספים

עיצוב אתר-יעל דר עיצוב אישי בע”מ בניית אתר- SM Design