טלפון 052-3883596

פקס 052-3883596

מייל itamar@sahkanim.com

לפרטים נוספים

הופעות רחוב

מה הן הופעות רחוב?

 

בעבר היה נהוג מאוד לבצע הופעות רחוב כאשר לאנשים לא היה את הכסף לגשת אל תיאטרון או אפילו היו מחשיבים מופעי רחוב בתור צדקה אבל היום יש דווקא חזרה גדולה מאוד אל הופעות רחוב ודווקא אל ההבנה אשר הולכת וגוברת כי מופע רחוב הוא אומנות מקסימה לכל דבר אשר נעשית על ידי אומנים לכל דבר.

אומנים אשר למדו תיאטרון רחוב, קוסמות, משחק, ריקוד, שירה, פנטומימה, הליכה על קביים, בידור ושעשוע עבור כולם ולמדו זאת באופן כזה שיוכלו לעסוק בכך באופן מאוד מקצועי וענייני.

בתהליך של הופעות כאלה ואחרות הופעות רחוב נוחלות הצלחה רבה בקרב אנשים אשר נהנים מכך גם מבחינה תיירותית וגם המקומיים אשר נהנים לעיתים מן הופעות רחוב אשר מתקיימות בטיילת הקרובה לביתם או מטעם מועצה מקומית או עירייה כל שהיא.

מתי מבצעים הופעות רחוב?מופעי רחוב לאירועים

לעיתים כאשר מתקרב חג כל שהוא או שיש איזו שהיא חגיגה שהעירייה או המועצה מעוניינת לציין מבצעים מופעי רחוב לאירועים.

זה יכול להיות יום העצמאות, יום החגיגות של העיר או המושב עצמו, פעילויות לפורים או ראש השנה, כל חג שהוא או מאורע מעניין ומיוחד יכול להיות סיבה מצוינת לבצע מופע רחוב אשר מתבצע באופן ציבורי אשר פתוחות לכולם ומשתפות את כולם בהנאה מרובה.

איתמר שחקנים

איתמר שחקנים היא חברה מובילה בתחומה אשר מחזיקה בשורותיה מגוון רחב מאוד של שחקנים אשר עובדים בתחומים שונים בתחום של משחק כמו גם הופעות רחוב, מופעי רחוב לאירועים, אומנות רחוב ואומני רחוב שונים ומרובים.

אתם מוזמנים לבדוק את גלריית התמונות העשירה שברשות החברה ובדקו איך אתם יכולים עוד היום להתעניין בנוגע לשחקנים, קוסמים, הופעות רחוב רבות ומקסימות אשר יכולות להתאים לכל המשפחה ולילדים ומבוגרים כאחד.

בכל הנוגע למופע רחוב – אין ספק כי איתמר שחקנים היא חברה מדהימה אשר יודעת בדיוק לאיזה קהל לפנות ולבצע את התפקיד על הפן הטוב ביותר.

עוד יכול לעניין אתכם:

לפרטים נוספים

עיצוב אתר-יעל דר עיצוב אישי בע”מ בניית אתר- SM Design