טלפון 052-3883596

פקס 052-3883596

מייל itamar@sahkanim.com

אטרקציות למסיבות פורים

מחפשים אטרקציות לפורים? הולכי קביים לפורים? מגוון הפעלות לפורים לילדים ומבוגרים!

מופעי פורים מתחדשים משנה לשנה ונוספים אליהם אטרקציות מפתיעות, שפע של פעלולים והיצע עצום של הפעלות, שירים וריקודים שסוחפים את הקהל.

אטרקציות לאירועי פורים

שחקנים מיומנים ומנוסים יוצרים שפע של אטרקציות לפורים. הפעלות לפורים והתאמת הרפרטואר לקהל היא אקוטית ולכן במופעי רחוב לדוגמה מסתובבים השחקנים במבחר תלבושות מדהימות כדי לספר את סיפורה של הדמות.

כשהמטרה היא להניע את הקהל במופעי רחוב ותיאטרון רחוב מבצעים אין ספור להטוטים בזה אחר זה, מנפחים בלונים בשלל צבעים ויוצרים צורות אטרקטיביות, משתמשים בגימיקים, טריקים, הולכי קביים לפורים, רעיונות מפתיעים וכל דבר אחר שילהיב את הקהל וישאיר אותו בפסטיבל עם שלל אטרקציות למסיבת פורים.

הפעלות לפורים בימוי והפקת אירועים

כשמדובר על אטרקציות למסיבות פורים ובאירוע על הבמה השחקנים עורכים מופע לקהל בהתאם לגילו. זה יכול להיות מופע מצחיק לילדים או למבוגרים שבהם השחקנים לבושים כליצנים או דמויות ססגוניות ומצחיקות אחרות. בהפעלות לפורים השחקנים מבצעים משחק משעשע ביניהם שגורם לקהל הרב לצחוק בקולי קולות.

הפעלות לפורים מיישמים רעיונות ייחודיים לגבי דמויות נוספות בלבוש תואם שמבצעים מופע תיאטרלי או בסגנון סטנד אפ על הבמה המותאם לרוח ההיתולית של פורים וזאת תוך כדי ביצוע להטוטים על ידי להטוטנים, טריקים, קסמים וכל גימיק נוסף שיסחוף את הקהל וילהיב אותו.

הייחוד שלנו הוא שאנו מחזיקים את הקהל לאורך פרקי זמן ארוכים שבהם כולם נהנים והעוברים והשבים לא עוזבים את המקום, אלא נשארים מלאי סקרנות להמשך המופע.

אטרקציות לפורים:

אטרקציות למסיבת פורים שחייבים להכיר!

אפשר לתכנן אין ספור אטרקציות למסיבות פורים על פי דרישת הקהל וצוות השחקנים מתגמש על פי הבקשות השונות של המארגנים ומכין תכנית אמנותית התואמת את האירוע, אופיו וסוג הקהל שצפוי להגיע.

במופעים עסקיים מתנדבים מהקהל נקראים לא פעם לעלות על הבמה ולהשתתף במופע המיוחד שהם תופסים חלק פעיל ממנו. הסיטואציות המביכות שמובילים השחקנים מתוך כוונה ליצור מצבים בלתי אפשריים ומצחיקים במיוחד, גורמת לכל מי שיושב בקהל להנאה עצומה.

במסיבות פורים פרטיות, אליהן נביא אטרקציות לאירועי פורים שלא ראיתם בחייכם – מבצעים השחקנים מופעי להטוטנות, קסמים מאד מפתיעים, מופעי אשליות יצירתיים והכול תוך מחיאות כפים בלתי פוסקות וצחוק רועם של הקהל כולו.

הפעלות לפורים לילדים עם מיומנות הנפת מוטות העץ הבוערים ותפיסתם במועד מעוררת תשומת לב מיוחדת בקרב הקהל שמכבד מאד את הכישורים המקצועיים של הפרפורמרים וזוכה לחוויה עוצמתית במופעי פורים.

יש לכם שאלות נוספות בכל הנוגע לאטרקציות למסיבת פורים? צרו קשר עם "איתמר שחקנים" ונשמח לעמוד לרשותכם 🙂

אולי יעניין אתכם לקרוא גם על:

עיצוב אתר-יעל דר עיצוב אישי בע”מ בניית אתר- SM Design