טלפון 052-3883596

פקס 052-3883596

מייל itamar@sahkanim.com

לפרטים נוספים

תיאטרון רחוב

לרוב אנו רגילים ללכת לתיאטרון מסודר ומוגדר, לשלם על הכרטיס וליהנות מן ההצגה. דרך אחרת של חוויה תיאטרונית היא באמצעות תיאטרון רחוב. מדובר בהצגה תיאטרלית שנמצאת במרחב מוגדרת ברחוב עצמו. אמנות רחוב תיאטרון רחוב | אמנות רחובמסוג זה, אינה אמורה להיות לקהל מסוים, אלא לעוברים והשבים שנמצאים באותו הרחוב בזמן הזה.

שחקני תאטרון רחוב מציגים את הרפרטואר שלהם בלי עזרים מיוחדים שיש בתיאטרון הרגיל, הפנים אולמי, והם אינם מחליפים תלבושות כמו בתיאטרון הרגיל ואף הגברה לא תמיד קיימת.

מה עוד חשוב לדעת על תיאטרון רחוב?

שחקני תיאטרון רבים רואים באומנות של תאטרון רחוב כאמנות רחוב המועדפת שלהם, משום שמדובר בקשר הישיר ביותר עם הקהל. הרי שחקן צריך את הקשר עם הקהל והאינטראקציה הזו היא שמפעילה את השחקן והיא שנותנת לו את המוטיבציה להמשיך ולהופיע בפני אנשים.

מאחר והתרבות של אמנות רחוב מציעה לקהל העוברים והשבים את החוויה האופטימאלית של הצגת תיאטרון, שחקני תאטרון רחוב רואים את עצמם שחקנים שמתמודדים עם החיים האמיתיים שכל שחקן צריך לעבור אותם.

לסיכומו של דבר,

תיאטרון רחוב מוצג בכל מקום, והוא יכול להיות ברחוב, בפארק, בקניון ועוד. לא תמיד משלמים על הופעות רחוב, וגם עצם העובדה שמדובר בהצגה שמיועדת להמונים שלא בהכרח יכולים להרשות לעצמם ללכת להצגת תיאטרון, כאן מגיעה האלטרנטיבה לתיאטרון הממוסד יותר. אחד המנהגים הנפוצים ביותר בתיאטרון רחוב הוא לשלשל מטבעות של כסף לשחקן מסתובב עם הכובע בין הקהל, וכל כל אחד יכול לשים את הסכום שיש לו בכובע.

לחברת איתמר שחקנים יש את מגוון השחקנים הגדול ביותר בכל האסכולות הקיימות להעברת תכנים אמנותיים באירועים השונים. החברה מתמחה במתן שירות של ייעוץ בהפקת אירועים מסוגים שונים, וכמו כן במציאת הפתרונות הטובים ביותר לכל צורך של הלקוחות, בין אם זה לולייןלהטוטנים, שחקנים וכיוצא בזה.

אם התעניינתם בתיאטרון רחוב, עוד יכול לעניין אתכם:

לפרטים נוספים

עיצוב אתר-יעל דר עיצוב אישי בע”מ בניית אתר- SM Design