טלפון 052-3883596

פקס 052-3883596

מייל itamar@sahkanim.com

לפרטים נוספים

ליצנים

מה הם ליצנים?

ליצנים הם אנשים למעשה שחקנים אשר מגלמים דמויות משעשעות ומצחיקות אשר לרוב אמורים לגלם דמויות משעשעות עבור ילדים אבל הרבה פעמים גם מבוגרים מוצאים בכך שעשוע ובידור במופעים מסוימים.

אנחנו רואים כי למעשה המסורת והנישה של ליצנים נשארה כמעט כפי שהייתה בעבר מבלי שינויים רבים, אנחנו רואים במופעי קרקס הראשוניים ביותר את תורת ליצנים והתחלת המסורת והדמות אשר נבנתה סביב מהו ליצן וכיצד ליצנים צריכים להתנהג, להתלבש ולהיראות.

לרוב ליצנים לבושים בבגדים שאינם בעלי פרופורציות ואמורים להיראות מגוחכים, בעלי נעליים גדולות יתר על המידה, פאה גדולה ומטורפת כל שהיא ואיפור מוגזם ולא מרוסן בשלל צבעים עם אף גדול ואדום. זהו הסטריאוטיפ של ליצן.

ליצנים לאירועים

איפה אפשר לראות ליצנים או ליצנים לפורים?

כאשר אנחנו חושבים על מקומות בהם יכולים להיות ליצנים ייתכן שזה כמובן יהיה במופעי קרקס כל שהם שם למעשה נמצא הבית הטבעי של ליצנים רבים.

אותם מופעי קרקס לרוב נודדים ממקום למקום בתוך הארץ וגם בחוץ לארץ ומגיעים לכל אזור כדי שכולם יוכלו לראות אותם וליהנות.

שם יש ליצנים רבים אשר עומדים לשעשוע של הקהל ילדים כמבוגרים יחדיו. מלבד זאת ישנם אנשים משמע שחקנים אשר עובדים באופן פרטי בתעשייה של בידור ושעשוע בתור ליצנים ואפשר לשכור את שירותיהם עבור ימי הולדת לילדים, הפעלות כל שהן עבור אותם ילדים.

ישנם גם ליצנים לפורים שהם למעשה גם מטרתם לשעשע ולבדר ילדים ומבוגרים ובמהלך חג הפורים הרבה פעמים מועלים הופעות והצגות אשר כוללות ליצנים לפורים כאלה ואחרים. ליצנים לפורים הם משעשעים ואין ספק כי ילדים ומבוגרים כאחד יכולים ליהנות ממופע של ליצנים לפורים.

מקום נוסף וחשוב מאוד שיש לציין שיש בו ליצנים או ליצנים לפורים הוא ליצנים רפואיים אשר מגיעים לבתי חולים כדי לשמח ילדים אשר נמצאים במחלקות אשפוז, אונקולוגיה וכדומה ונמצאים שם למשך זמן ממושך ומעוניינים להגיע ולהעלות את רוחם ולעודד אותם.

הם עוברים מבית חולים אל בית חולים וממחלקה אל מחלקה ומצחיקים את הילדים, פעילות מקודשת ביותר.

איתמר שחקנים – ליצנים כמו גם ליצנים לפורים

איתמר שחקנים היא חברה מקצועית ומובילה בתחומה אשר מחזיקה בשורותיה שחקנים רבים כמו גם ליצנים או ליצנים לפורים אשר יכולים להביא שמחה לכל אירוע ולכל יום הולדת או מופע כל שהוא.

המשיכו לגלול באתר האינטרנט של איתמר שחקנים ובדקו את האפשרויות העומדות לפניכם לקראת הבאת ליצנים אל יום ההולדת של ילדיכם המתקרב או כל אירוע אחר אשר ליצנים יכולים להפיח בו שמחה.

אולי יעניין אתכם גם:

לפרטים נוספים

עיצוב אתר-יעל דר עיצוב אישי בע”מ בניית אתר- SM Design