טלפון 052-3883596

פקס 052-3883596

מייל itamar@sahkanim.com

ליצנים לפורים – אי אפשר לחגוג פורים בלי ליצנים!

אחת ההפתעות האהובות ביותר בחג פורים הם הליצנים, ילדים בכל הגילאים וגם המבוגרים נהנים לראות אותם בבגדיהם הצבעוניים והמצחיקים כשהם מסתובבים בין כולם במופעי הרחוב ובפסטיבלים או כשהם מופיעים על הבמה לשמחתם של הילדים.

ליצן פורים – חביב הקהל 

ליצנים בפורים אוהבים מאד להצחיק את הקהל, אם הם על הבמה הם מספרים סיפורים, שרים שירים, מפעילים את הקהל בשירה ובריקודים ולא מוותרים לאף אחד עד שכולם משתתפים במופע הסוחף.

במהלך המופע הם נהנים לנהל כמה משחקים על הבמה בין ילדים שמתנדבים לעלות לבמה, הם נשאלים שאלות מצחיקות, עונים תשובות מצחיקות עוד יותר והקהל מתגלגל מצחוק.

השיטה באטרקציות למסיבת פורים היא ליצור כל הזמן פעילויות חדשות, להפתיע את הנוכחים ולשתף בקסמים, להטוטים או טריקים כדי שהקהל יישאר מול הבמה וייהנה מההופעה לכל אורכה.

ליצנים לפורים

ליצנים באירועים עתירי קהל

ליצנים הולכים בין החוגגים, מגיחים בהפתעה מאחוריהם, משתמשים באביזרים מצחיקים כמו פטישי פלסטיק, בלונים ומגוון רחב של הפתעות שפתאום צצות מהכיסים ואטרקציות אטרקטיביות שלא ברור מהיכן הגיעו פתאום.

כשהליצנים לפורים הולכים בפסטיבלים, שובל ארוך של ילדים משתרך אחריהם, כולם מריעים ונהנים מכל קטעי הצחוק שהם עושים, מהקפיצות הפתאומיות, השאלות שאינן קשורות לכלום, הסחת הדעת וההליכה המצחיקה שלהם. הליצנים הם אטרקציה מיוחדת, בכל מקום שהם נמצאים בו הם הופכים להיות מסמר האירוע ומסיבה שלא נגמרת.

ליצנים לפורים במופע לכל הגילאים

ליצנים לפורים הם פרפורמרים מוצלחים מאד על הבמה, הם נותנים שואו שמתחיל בסיפורים ובשירים ממשיך בלהטוטים, קסמים וגימיקים מפתיעים המשאירים את הקהל פעור פה. המופע המרתק משאיר את הקהל לאורך זמן סביב הבמה במיוחד כשפורים הוא הנושא המרכזי, הצחוקים מתגלגלים לאורך כל המופע.

הליצנים משלבים במהלך המופע גם קטעים תיאטרליים ומוסיקליים איכותיים ומצחיקים כדי לסחוף את הקהל לפאן תרבותי זה.

אירועים פרטיים ועסקיים

פורים זה הזמן להזמין ליצנים חביבים לחגיגה פורים עדלאידע בבית, במשרד או באולם ששכרו לצורך המסיבות הללו. הקהל עומד המום מול זריזות הידיים בלהטוטים השונים, נהנה מקסמים מפתיעים ומשתתף איתם בכל ההפעלה שהליצנים מבצעים סביב נושא מצחיק כל כך ששמו פורים.

אחד מרגעי השיא הוא המשחק במוטות הלוהטים מאש, הקפצתם באוויר ובתפיסתם לקול קריאות העידוד של הקהל שנהנה מאין ספור אטרקציות נפלאות המוסיפות המון לחגיגת פורים מושלמת.

אז אם גם אתם מבינים שבפורים אין חגיגה בלי ליצנים אמיתיים, אתם מוזמנים לפנות אלינו איתמר שחקנים ואנחנו נדאג להפוך את מסיבת פורים שלכם לייחודית ובלתי נשכחת!

ראו גם: מיצגים לאירועים

עיצוב אתר-יעל דר עיצוב אישי בע”מ בניית אתר- SM Design