טלפון 052-3883596

פקס 052-3883596

מייל itamar@sahkanim.com

לפרטים נוספים

אומנות רחוב

אמנות רחוב היא למעשה מכלול רחב של אנשים ובדרנים אשר מבצעים פעילויות ומופעים שונים ונחשבים בתור אומני רחוב. אין ספק כי אומני רחוב רבים מבטאים את תחום האומנות המסוים שלהם בתוך אותם מופעים. איתמר שחקנים מספקים צוות מיומן ואיכותי של אומני רחוב עבור אומנות רחוב.

מהי אמנות רחוב או אומני רחוב?

למעשה כאשר אנחנו מסתכלים על הביטוי אומנות רחוב או אומני רחוב, אנחנו מבינים כי זוהי קטגוריה רחבה מאוד אשר יכולה להכיל כמה וכמה תת קטגוריות. לדוגמא אמנות רחוב יכולה להיות גם אנשים אשר מבצעים תהלוכות מסוימות, יכול להיות גם אנשים אשר מבצעים מופעים כל שהם, סוגים של בידור או משחק בטיילת או במרכז מסחרי.

מנחים או שחקנים אשר מבצעים מופע או תעלולים וקסמים ברחוב, כמו למשל הולכי קביים, נפוצים מאוד בתור אמני רחוב ואין ספק כי הקשת היא אכן רחבה בתחום של אומנות רחוב ואומני רחוב. אנשים רבים שמחים בתחילת קריירת המשחק שלהם או אפילו בהמשך שלה להיות חלק מהתעשייה של אמנות רחוב ולהפוך להיות אומני רחוב.

איך אנחנו מוצאים מידע נוסף לך אמנות רחוב או אומני רחוב?

אומנות רחוב

כאשר אנחנו מעוניינים להפיק הפקה כל שהיא, במידה ואנחנו חלק מהנהלה של עירייה או מועצה, במידה ואנחנו רוצים את זה עבור אירוע או אירועים פרטיים, באם אנחנו בעלי מועדון או בעלי אולם ארועים או רוצים לשלב שחקנים, הולכי קביים או כל סוג של אומנות רחוב בתוך האירועים שלנו, ניתן למצוא מידע בנושא.

כל שעלינו לעשות הוא להיכנס לאינטרנט ולברר על חברות רבות כמו איתמר שחקנים, אשר מעסיקים שחקנים ואנשים אשר עובדים בשלל מגוון האפשרויות בתחום של אומנות רחוב ומהווים אמני רחוב מקסימים ומיומנים אשר יגרמו לכל תהלוכה, מצעד או אירוע להיות מקסים, משעשע ומבדר עבור כולם.

איתמר שחקנים – אומנות רחוב וגם אומני רחוב

איתמר שחקנים היא חברה מובילה בתחומה אשר מחזיקה צוות מקסים ומיומן של שחקנים מכל צבעי הקשת כמו הולכי קביים, אומני רחוב רבים בכל התחומים: להטוטנים, פסלים חיים, ומופעי קרקס, דמויות שטח, פנטומימאים, מנחים, קוסמים וכל הבדרנים שאפשר להעלות על הדעת.

אין ספק כי כאשר מקום או אדם פרטי ירצה לערוך או לבצע אמנות רחוב בשימוש של אומני רחוב יכול לפנות אל אתר האינטרנט של איתמר שחקנים ולבדוק עוד מידע ותמונות בגלריה העשירה של איתמר שחקנים!

לאחר שאותו אדם או מוסד יראה את גלריית התמונות העשירה של איתמר שחקנים ובמקביל את כל המידע הרב שהאתר מספק אודות השירותים והצוות שהחברה מחזיקה, הוא יוכל ליצור קשר עם איתמר שחקנים ולבדוק אפשרות של פגישה או של תיאום עם נציג החברה איתמר שחקנים, לגבי אפשרויות ואופציות איך להפיק את האירוע שהוא מעוניין להפיק, בין אם זה שימוש של אומני רחוב באירועים שונים או אומנות רחוב כל שהיא.

לפרטים נוספים

עיצוב אתר-יעל דר עיצוב אישי בע”מ בניית אתר- SM Design