טלפון 052-3883596

פקס 052-3883596

מייל itamar@sahkanim.com

חץ גלילה

מופעי קרקס וקרקס אווירי

 

מופעי קרקס וקרקס אוויר לכל סוגי האירועים

 

"איתמר שחקנים" יוצרת מופעים מיוחדים על פי קונספט האירוע ורואים עצמנו כשליחים לחשיפתו של הקהל הרחב לאומנות הקרקס ותיאטרון הרחוב בישראל.

 

מאז ומתמיד היו מופעי קרקס את אחת האטרקציות החווייתיות ביותר שידע האדם. אמנם פעילות הקרקס והמראה שלו מעט השתנו עם השנים, אך מופעי קרקס עד היום נחשבים לתרבות בפני עצמה.

 

כאשר אנו רוצים לראות מופעי קרקס, אנחנו צריכים לפעמים לטוס לאירופה, שם נמצא מופעי קרקס מהטובים ביותר בעולם, או שאחת לשנה יגיע אלינו מופע קרקס שאפשר יהיה להיכנס אל ההופעות שלו.

מופעי קרקס אהובים מאוד על רבים מאיתנו, והם עד כדי כך אהובים עד שיש מי שהולך לבית ספר מיוחד למקצועות הקרקס, שם הוא יכול ללמוד את תחומי הפעלולנות השונים שלקרקס יש להציע.

 

לא מדובר רק בחוג, אלא מדובר בדרך חיים של ממש. אמנם מופעי קרקס היום משתמשים בחומרי גלם אחרים, שמבוססים בעיקר על פעילויות לבני אדם ולא חיות, אך יש לכך את ההשפעה הגדולה על רבים מאיתנו.

 

כאשר אנו רואים מופעי קרקס שונים, אנו מגלים עד כמה גוף האדם יכול להיות אטרקטיבי בפני עצמו. ישנם מופעי קרקס שנותנים דרור לכל מה שגוף האדם יכול להציע, בין אם מדובר בגמישות, בחוזק, בעוצמה, במהירות ודיוק.

 

החוויה של מופע קרקס היא מאוד מיוחדת, ויש לא מעט אנשים שמבקשים להביא את האירוע שהם מארגנים מופע קרקס שיעצים את החוויה של האירוע עצמו.

 

חלק מן האירועים משלבים מופע קרקס באווירה וחלק מן האירועים מבקשים לשים את מופעי קרקס במרכז תשומת הלב של האירוע ונותנים ללהטוטנים השונים לקחת את הקהל לחוויית קרקס מדהימה.

לחברת איתמר שחקנים יש את הרצון לקדם כל רעיון של אירוע כזה או אחר, ובאמצעות שחקנים מתחומי התמחות שונים, ובאמצעות יחס אישי שאנשי המקצוע של החברה מעניקים לכל לקוח, מייצרים את הפתרונות היצירתיים ביותר שניתן להעלות על הדעת.

 

עיצוב אתר-יעל דר עיצוב אישי בע”מ בניית אתר- SM Design