טלפון 052-3883596

פקס 052-3883596

מייל itamar@sahkanim.com

מופעי פורים מתחדשים משנה לשנה ונוספים אליהם אטרקציות מפתיעות, שפע של פעלולים והיצע עצום של הפעלות, שירים וריקודים שסוחפים את הקהל.

אטרקציות לאירועי פורים

שחקנים מיומנים ומנוסים יוצרים שפע של אטרקציות לאירועי פורים. התאמת הרפרטואר לקהל היא אקוטית ולכן במופעי רחוב לדוגמה מסתובבים השחקנים במבחר תלבושות מדהימות כדי לספר את סיפורה של הדמות. כשהמטרה היא להניע את הקהל במופעי רחוב, מבצעים אין ספור להטוטים בזה אחר זה, מנפחים בלונים בשלל צבעים ויוצרים צורות אטרקטיביות, משתמשים בגימיקים, טריקים, רעיונות מפתיעים וכל דבר אחר שילהיב את הקהל וישאיר אותו בפסטיבל.

בימוי והפקת אירועים

כשמדובר באירוע על הבמה השחקנים עורכים מופע לקהל בהתאם לגילו. זה יכול להיות מופע מצחיק לילדים או למבוגרים שבהם השחקנים לבושים כליצנים או דמויות ססגוניות ומצחיקות אחרות. הם מבצעים משחק משעשע ביניהם שגורם לקהל הרב לצחוק בקולי קולות.

מיישמים רעיונות ייחודיים לגבי דמויות נוספות בלבוש תואם שמבצעים מופע תיאטרלי או בסגנון סטנד אפ על הבמה המותאם לרוח ההיתולית של פורים וזאת תוך כדי ביצוע להטוטים על ידי להטוטנים, טריקים, קסמים וכל גימיק נוסף שיסחוף את הקהל וילהיב אותו.

הייחוד שלנו הוא שאנו מחזיקים את הקהל לאורך פרקי זמן ארוכים שבהם כולם נהנים והעוברים והשבים לא עוזבים את המקום, אלא נשארים מלאי סקרנות להמשך המופע.

אטרקציות לפורים

אפשר לתכנן אין ספור אטרקציות לפורים על פי דרישת הקהל וצוות השחקנים מתגמש על פי הבקשות השונות של המארגנים ומכין תכנית אמנותית התואמת את האירוע, אופיו וסוג הקהל שצפוי להגיע.

במופעים עסקיים מתנדבים מהקהל נקראים לא פעם לעלות על הבמה ולהשתתף במופע המיוחד שהם תופסים חלק פעיל ממנו. הסיטואציות המביכות שמובילים השחקנים מתוך כוונה ליצור מצבים בלתי אפשריים ומצחיקים במיוחד, גורמת לכל מי שיושב בקהל להנאה עצומה.

במסיבות פורים פרטיות מבצעים השחקנים מופעי להטוטנות, קסמים מאד מפתיעים, מופעי אשליות יצירתיים והכול תוך מחיאות כפים בלתי פוסקות וצחוק רועם של הקהל כולו.

מיומנות הנפת מוטות העץ הבוערים ותפיסתם במועד מעוררת תשומת לב מיוחדת בקרב הקהל שמכבד מאד את הכישורים המקצועיים של הפרפורמרים וזוכה לחוויה עוצמתית במופעי פורים.

עיצוב אתר-יעל דר עיצוב אישי בע”מ בניית אתר- SM Design

Loading...
Share on Facebook