טלפון 052-3883596

פקס 052-3883596

מייל itamar@sahkanim.com

גימיקים לאירועי פורים

פורים מביא איתו קרנבל שלם של תחפושות, רעשנים, משלוחי מנות מנצנצים והרבה שמחה. אצל רבים מאתנו מתקשר החג לילדות – לשנים בהן ההתרגשות מהתחפושת מילאה את ליבנו.

ככלל, האפשרות להיות מישהו אחר ליום אחד – בין אם מדובר על קוסם, טייסת, רקדנית בלט, מכשפה, מלאכית או כל דמות אחרת, קוסמת לרבים מאתנו. 

חג פורים הוא הזמן להשתטות, לצחוק ולבלות עם בני המשפחה, החברים ועובדי החברה, ולא לחינם נערכות חגיגות רבות שמטרתן לציין את החג.

גימיקים לאירועי פורים – למסיבה קצת אחרת

אם אתם רוצים לארגן מסיבת פורים מושקעת לקרובי המשפחה, החברים או עובדי החברה, סביר להניח שחשבתם על האטרקציות שניתן לשלב באירוע. 

חג פורים מביא איתו מגוון אפשרויות, אבל אם אתם לא רוצים לארגן מסיבה "רגילה" שתסתכם במשלוחי מנות, איזו תחפושת ותקליטן, נשמח לספר לכם על החברה שלנו – "איתמר שחקנים – הפקה אומנותית ותוכן חזותי". החברה שלנו מתמחה בהפקות אירועים ויכולה להתאים לכם את הפעילויות באופן אישי.

גימיקים לאירועי פורים

גימיקים לאירועי פורים

איתמר שחקנים – האורחים שלכם יהיו המומים

החברה שלנו מאגדת בתוכה שפע אמנים, ביניהם: שחקנים, רקדנים, להטוטנים, הולכי קביים, ליצנים, מנחים וכן דמויות שטח. האמנים שלנו מקצועיים ומפתיעים במיוחד. 

במידה שתזמינו להטוטנים והולכי קביים לאירוע שלכם, תוכלו לרגש את האורחים. הלהטוטנים שלנו יכולים לבצע שלל פעולות, כמו למשל: לקפוץ ממקומות גבוהים בלי רשת ביטחון, ללכת על חבל גבוה ולבצע עוד מגוון פעלולים מסוכנים שאין לנסות בבית. 

כמו כן, נוכל להציג בפניכם הופעות מוזיקליות. תוכלו להזמין הרכבים של מספר זמרים או אדם אחד וליהנות ממוזיקה טובה והופעה מלאת אנרגיות. הזמנת הרכבים מוזיקליים היא בהחלט תחליף מרענן להזמנת תקליטן.

נוסף על כך, נוכל להציע לכם להזמין דמויות שטח, כמו למשל: פסלים דוממים אנושיים (או "פסלים חיים") שיעמדו להם קפואים. במידה שמגיעים ילדים לאירוע, הם יהיו המומים מיכולתם של "אנשי הפסלים הדוממים" להישאר באותה תנוחה בלי לזוז. 

הצוות המקצועי שלנו כולל גם פנטומימאים. הפנטומימאים ייצרו אינטראקציה עם המוזמנים, כל זאת בלי לומר מילה. בין דמויות השטח נוכל להציע לכם גם דמויות שיהלכו בין המוזמנים ויצחיקו אותם.

אופציה נוספת היא להזמין רקדנים לאירוע, כאשר סגנון הריקודים והתלבושות יותאמו לאופייה של המסיבה. אפשר למשל להזמין רקדנים שירקדו ויתלבשו בהתאם לסגנון הקרנבלים הברזילאיים ויגרמו לאורחים להרגיש כאילו שהם נמצאים בברזיל. כמו כן, ניתן להזמין רקדנים שירקדו מסביב למוזמנים, ייצרו רושם או ילמדו את האורחים תנועות שונות. הזמנת רקדנים לאירוע יכולה להקפיץ את האנרגיות.

מתאימים לכם את ההפקה באופן אישי

גימיקים לאירועי פורים

גימיקים לאירועי פורים

החברה שלנו יכולה להתאים את ההפקה לכל סוגי האירועים – בין אם מדובר על חגיגות יום הולדת לילדים או מבוגרים, מסיבות בר מצווה, מסיבות בת מצווה, אירועי חברה או אירועים מסוגים אחרים. במידה שתפנו אלינו, נבין בדיוק מהו אופיו של האירוע ונוכל להציע לכם אטרקציות מתאימות – יש לנו שחקנים לכל אירוע!

המקוריות שלנו, המקצועיות של האמנים והשמחה שאנו מביאים לכל אירוע תהפוך את המסיבה שלכם לייחודית ומהנה, והאורחים שלכם יזכרו את חגיגת הפורים לאורך שנים רבות.

אם אתם רוצים לקבל מידע נוסף אודות השחקנים, הלהטוטנים, הרקדנים, המוזיקאים ושאר האמנים שעובדים אצלנו, או אם אתם רוצים לקבל מידע על אטרקציות למסיבות פורים, ההפקות השונות, אתם מוזמנים לפנות אלינו דרך הרשתות החברתיות, הטלפון או המייל. כמו כן, תוכלו למלא את הפרטים שלכם בטופס צרו קשר ונשמח לחזור אליכם. 

במידה ואתם רוצים לצפות בתמונות שלנו, תוכלו למצוא שפע תמונות בלשונית: "העבודות שלנו".

יש לכם שאלות נוספות בנוגע לגימיקים לאירועי פורים?

נשמח לעמוד לשירותכם! שלכם, "איתמר שחקנים – הפקה אומנותית ותוכן חזותי".

עיצוב אתר-יעל דר עיצוב אישי בע”מ בניית אתר- SM Design