טלפון 052-3883596

פקס 052-3883596

מייל itamar@sahkanim.com

לפרטים נוספים

קבלות פנים

קבלות פנים הן חלק מאוד משמעותי באירועים. כאשר אנו מתכננים את האירוע, יש את החלק הראשוני שבו מגיעים כל המוזמנים וכל האורחים ויש לשלב אותם בתוך אווירת האירוע עצמו, דבר לא קל. המחשבה שעומדת מאחורי קבלות פנים טוענת שהעולם שבחוץ אינו תואם לעולם שבפנים, כלומר לאירוע עצמו, וצריך להיות כאן שילוב נכון של המעבר מן החוץ אל הפנים, וכמובן שהתחום של קבלות פנים עוסק באווירה הטובה של האירוע המתוכנן.

קבלת פנים

לדוגמא, כאשר אנו מוזמנים לחתונות, אנו יודעים שיהיו גם קבלות פנים, ואף ניתן לראות שעל מרבית ההזמנות היום מתואר לוח הזמנים של החתונות, כאש ר השלב הראשוני הוא קבלות פנים. זהו השלב שבו האורחים מגיעים אל גן האירועים, או אל אולם השמחות, ונכנסים אל תוך האווירה של החתונה, בברכת ,מזל טוב" של החתן והכלה" שמקבלים את פני כל האורחים, ורק לאחר מכן מתחיל הטקס ואחריו החתונה כולה. קבלות פנים אנו מוצאים גם באירועי תרבות אחרים ומעניינים לא פחות, שם יש קבלות פנים אחרות לגמרי.

שחקנים לכנסים

כאשר אנו מוזמנים לפרמיירות של הצגות או הקרנות בכורה של סרטים, גם שם ניתן למצוא קבלות פנים בסגנון אחר, כמו דמויות מן הסרט שמקבלות אותנו בברכה, או כניסה אל אולם הכניסה שבו האווירה והאנשים שמסביב, בין אם מלצרים ובין אם שחקנים שמקבלים את פנינו בשלל דמויות ראווה וכיוצא בזה. בקבלת הפנים אנו כאורחים שמים את המציאות שכרגע באנו ממנה בצד ומתרכזים באירוע שאליו הוזמנו.

חברת איתמר שחקנים נותנת את השירותים הייחודיים ביותר לאירועים, כאשר מדובר גם במתן שירותי הנחייה, הפקת אירועים עם שלל דמויות שמקבלות את פני האורחים וכמובן ייעוץ לגבי האלמנטים השונים שיתאימו בצורה האופטימאלית לחוויה התרבותית המיוחדת שמבקשים להעביר.

לפרטים נוספים

עיצוב אתר-יעל דר עיצוב אישי בע”מ בניית אתר- SM Design

Loading...
Share on Facebook