טלפון 052-3883596

פקס 052-3883596

מייל itamar@sahkanim.com

לפרטים נוספים

מייצגים

מייצגים באירועים מהווים את אחת האטרקציות הפופולאריות ביותר באירועים השונים של השנים האחרונות. בזמן המחשבה על הפקת האירוע, רבים חושבים כיצד ניתן "לתבל" את האירוע בעוד חוויות ויזואליות שיתנו לקהל שמגיע את האווירה הנכונה והמתאימה לאירוע עצמו. ישנם סוגים רבים של מיצגים וכל אחד מאותם מיצגים יכול לשמש כתפאורה המתאימה ביותר לאירוע עצמו.

אם מדובר באירוע תצוגת תכשיטים, ניתן לבקש מייצגים שיגיעו ויסתובבו בזמן קבלת הפנים עם המוטיב של התכשיטים עצמם, ואם מודבר באירוע של תצוגת מכוניות, אז מיצגים המבוססים על רעיון המכוניות יכולים להיות אטרקציה בפני עצמם.

מיצגים

איפה אפשר לשלב מייצגים?

מיצגים גם יכולים להיות באירועי שמחה משפחתיים כמו חתונה. אחד הטרנדים המקובלים ביותר כיום, כאשר זוגות מתכננים את חתונתם, הוא הזמנת מיצגים אנושיים בדמויות אטרקטיביות, שילוו את החתן והכל אל החופה, או בזמן הריקודים וכיוצא בזה.

הרבה זוגות מבקשים מיצגים אמנותיים בדמות מלאכים או בדמות נסיכות וכיוצא בזה, שיסתובבו בין האורחים ויפזרו פרחים או אבק של כוכבים.

החשבה על המיצגים הללו מבקשת להתאים ולחבר בין האווירה הכללית של האירוע ובין הצורך של האורחים בחוויה רב חושית.

את המיצגים אנו יכולים למצוא גם במופעי רחוב וגם בפרמיירות של הצגות, בכל מקום שבו רוצים להוסיף את התפאורה הנכונה והמתאימה. למיצגים האמנותיים, כמו לכל דבר אמנותי אחר, יש את הרעיון ואת האמירה שעומדים מאחורי המיצגים עצמם.

המחשבה על מיצגים כדרך לביטוי מבקשת לומר משהו לקהל ללא צורך במילים, אלא רק במראה ובמחוות מצד שחקני המיצגים השונים.

אנחנו מתמחים במייצגים מיוחדים

חברת איתמר שחקנים מציעה לכל לקוחותיה את האטרקציות היצירתיות ביותר שניתן לכל אירוע המתבקש ממנה, כמו גם מייצגים לאירועים – אנשי החברה מתמחים במתן ייעוץ והכוונה לכל רעיון והפקת כל מחשבה יצירתית ואמנותית בתחום האירועים, הן אם מדובר באירועי חוץ וגם אם מדובר באירועי פנים, כמו אולמות וכיוצא בזה.

לפרטים נוספים

עיצוב אתר-יעל דר עיצוב אישי בע”מ בניית אתר- SM Design