טלפון 052-3883596

פקס 052-3883596

מייל itamar@sahkanim.com

לפרטים נוספים

מחפשים שחקנים

איך כדאי לבצע תהליך נכון ויעיל של חיפוש שחקנים?

כאשר אנחנו צריכים שחקנים לדוגמא באם אנחנו חברה כל שהיא של הפקות או שאנחנו מעוניינים באופן פרטי או עירוני להעלות הצגה כל שהיא או מופע כמובן כי נזדקק לשחקנים ואנחנו נתחיל תהליך שבו אנחנו מחפשים שחקנים באמצעות עזרים וכלים שונים.

ראשית, אנחנו יכולים להתעניין באמצעות מכרים – במידה ואנחנו בתעשיית הבידור לדוגמא אם אנחנו חברת או סוכנות הפקות כל שהיא כמובן כי אנחנו כבר נמצאים בקשר עם סוכנים פרטיים, אנחנו יודעים בדיוק עם מי ליצור קשר ובאילו חוטים למשוך ככה שנוכל לעשות בירור ראשוני באמצעות כך.

כאשר אנחנו לא יודעים לבדוק באמצעות מכרים בצורה ראשונית שכזו יש לנו שתי אפשרויות. במידה ואנחנו סוכנות או חברת הפקות כמובן שאנחנו נקיים אודישנים פתוחים ונעביר את המסר לכל הסוכנויות שחקנים הגדולות שאנחנו מכירים ושאנחנו יודעים שאנחנו רוצים לעבוד איתן והן ידאגו באותו תאריך של אודישנים להביא את אותם שחקנים שיכולים להיבחן ואולי לקבל את התפקיד.

מלבד זאת במידה ואנחנו למעשה מעלים הפקה פרטית ואנחנו מחפשים שחקנים לאירועים אנחנו יכולים לפרסם מודעה בעיתונים או בעיתונות המקומית או בעיתונים ארציים וככה להזמין שחקנים כדי להיבחן ביום אודישנים אשר פתוח לכולם וככה אולי בתהליך שבו אנחנו מחפשים שחקנים נוכל למצוא כאלה שיתאימו לנו.

 

דמויות שטח משמר המלכה איתמר שחקנים

איתמר שחקנים – כאשר מחפשים שחקנים שירימו את האירוע

כאשר אנחנו מחפשים שחקנים למטרה כזו או אחרת אנחנו יכולים לפנות אל איתמר שחקנים כאשר אנחנו יודעים שהחברה איתמר שחקנים מספקת שירותים איכותיים וכאשר אנחנו מחפשים שחקנים זו באמת החברה לפנות אליה. איתמר שחקנים מתמחה בהעסקה של שחקנים, מנחים, קוסמים, רקדנים וזמרים למעשה אנשים מכל התחום של הבידור המשחק והשעשוע לכל אירוע שצריך.

קראו גם על:

לפרטים נוספים

עיצוב אתר-יעל דר עיצוב אישי בע”מ בניית אתר- SM Design