טלפון 052-3883596

פקס 052-3883596

מייל itamar@sahkanim.com

לפרטים נוספים

ג'אגלינג

גא'גלינג הוא אחד מתחומי הבידור והחוויה המרתקים ביותר, משום שכל סוג של ג'אגלינג יכול להראות עד כמה בני אדם הם יצורים יצירתיים ועד כמה ניתן להמציא את המשחקים המגניבים ביותר להעברת הזמן ולשעשוע. ג'אגלינג יכול להיות משחקים עם דיאבלו, דביל סטיק, כדורים, דסקיות ועוד.

המהות של גא'גלינג היא להמיר את יכולת הריכוז והתמדה של האדם לכדי פעולות עם חפצים שאינם נראים כפשוטים להעברה מצד לצד.
אמני ג'אגלינג

אמני ג'אגלינג

כאשר אנו הולכים לאירוע שיש בו מופעי רחוב, ואפילו קרקס, ששם יש את האלמנט המהותי ביותר של החיבור שבין יכולות האדם והחפצים השונים, אנחנו יכולים למצוא את עצמנו בוהים לאורך זמן רב באמן ג'אגלינג כזה או אחר, שמפתיע אותנו ביכולות שלו.

לכל אחד מאיתנו יש איזשהו כישרון חבוי או יכולות שצריכות לבוא לידי ביטוי, ואילו אמן ג'גלינג מסוגל לבטא את עצמו באמצעות המשחק שהוא משחק. כמובן שלא מדובר פה על יכולות מולדות, אלא על יכולות נרכשות במרבית המקרים, וכל מה שצריך זה קורדינאציה ותיאום בין העין והיד.

ג'אגלינג דורש אימון

אמני ג'אגלינג מתאמנים שנים רבות עד שהם מגיעים ליכולות המדהימות שאנו רואים כאשר הם מופיעים מולנו, וחלקם אף מבקשים להעביר את הידע שלהם אלאה ואנו יכולים למצוא לא מעט סדנאות ג'גלינג שמועברות על ידי אמנים ותיקים בתחום.

התחום הזה כל כך פופולארי היום עד שישנם פסטיבלים עולמיים מיוחדים, אחת לתקופה, לאמנות הג'גלינג, ושם ניתן לראות את המקצבים המדהימים ביותר של אמני הג'גלינג.

אמני הג'אגלינג ואמנים מתחומי תרבות ובידור אחרים מצאו את הבית החם שלהם בחברת איתמר שחקנים. החברה מתמחה במתן פתרונות קריאטיביים לכל לקוח, ובזכות היחס האישי והמקצועיות הבלי מתפשרת הצלחה החברה לאורך התקופה שבה היא פועלת להגיע ללקוחות מרוצים רבים.

לפרטים נוספים

עיצוב אתר-יעל דר עיצוב אישי בע”מ בניית אתר- SM Design