טלפון 052-3883596

פקס 052-3883596

מייל itamar@sahkanim.com

לפרטים נוספים

תוכנית אומנותית

מהי תוכנית אומנותית?

כאשר אנחנו אומרים את הביטוי תוכנית אומנותית אנחנו למעשה מתכוונים לכל התכנון האומנותי של האירוע וכל הפקה אומנותית היא ההתארגנות שאנחנו או כל בעלי אירוע מתכננים ומוציאים לפועל אל מנת להוסיף משהו נוסף לאירוע מלבד האוכל עצמו או המפגש החברתי והמשפחתי.

לדוגמא באם אנחנו מפיקים אירוע פרטי כלומר משהו משפחתי כמו בר מצווה או חתונה תוכנית אומנותית יכולה להיות מצגת שקופיות של תמונות של נער או נערת הבר או בת המצווה, או של הזוג המתחתן וכדומה.

במידה ואנחנו מפיקים אירוע עירוני כמו במועצה מקומית או עירייה לדוגמא פסטיבל עירוני אז תוכנית אומנותית יכולה להיות גם מצגת של ההיסטוריה של העיר, תוכנית אומנותית יכולה להיות גם הבאה של רקדנים או רקדניות לאירועים, מופעים פירוטכניים זיקוקין וכדומה.

תוכנית אומנותית יכולה להיות גם הבאה של הולכי קביים, ליצנים, שחקנים, קוסמים, מנחים, מופעי סטנד אפ שונים או כל דבר אשר גורם לבידור ושעשוע בקרב האורחים והמשתתפים באירוע.

אין ספק כי כל התחומים אשר פורטו כעת מדובר באומנות לשמה ולכן מדובר באותה תוכנית אומנותית מדויקת וצפויה מראש אשר מתנהלת על פי התכנון של מפיק האירוע.

 

תוכנית אומנותית

 

כאשר נרצה לבנות תוכנית אומנותית על מה נצטרך לחשוב?

כאשר נרצה לבנות תוכנית אומנותית לאירוע שאנחנו מפיקים בין אם זה אירוע פרטי או אירוע ציבורי עלינו לקחת בחשבון את סדר הגודל של האירוע וההיקף שלו כלומר בכמה מוזמנים או משתתפים מדובר ולפי כך נחליט אילו דברים נביא אל אותה תוכנית אומנותית שלנו.

כמו כן ניקח בחשבון אילו מוזמנים מגיעים כלומר מאיזה שכבת גילאים, מאיזה סוג אוכלוסייה וכדומה ואילו יקבעו אילו אלמנטים של תוכנית אומנותית יתאימו להם.

איתמר שחקנים – תוכנית אומנותית

איתמר שחקנים היא חברה מובילה בתחומה אשר מספקת שירותים רבים של בידור ושעשוע עבור אירועים רבים וכאשר אנחנו רוצים לבנות תוכנית אומנותית אין ספק כי ביקור באתר האינטרנט של איתמר שחקנים יכולה לעזור בבניית תוכנית אומנותית.

לפרטים נוספים

עיצוב אתר-יעל דר עיצוב אישי בע”מ בניית אתר- SM Design