טלפון 052-3883596

פקס 052-3883596

מייל itamar@sahkanim.com

לפרטים נוספים

תהלוכות

מה הן תהלוכות?

תהלוכות הן דבר נפלא אשר קיים למעשה עשרות שנים ואף יותר, מסורת שאיננה דועכת במדינות רבות ברחבי העולם כמו גם בישראל לבצע מופעי רחוב הכוללים תהלוכות בה שחקנים ובדרנים רבים אשר מציגים להולכים ושבים או לאנשים אשר עומדים משני צידי המדרכה או הטיילת.

מי יכול לבוא לצפות באותן תהלוכות?

למעשה תהלוכות הן מופע לכל המשפחה ולמרות שאנשים רבים חושבים שבמידה ואין להם ילדים הם לא צריכים להגיע אל תהלוכות רחוב או מופעים שהם שומעים עליהם אין זה נכון, אין ספק כי גם מבוגרים וזוגות צעירים יכולים להגיע אל תהלוכות ולהתפעל מכל המרכיבים היפים, הבגדים, האיפור המיוחד, הצבעים, המוסיקה, הבידור והשעשוע שקיימים באותן תהלוכות מקסימות.
כאשר אנחנו שומעים על תהלוכות שעומדות להתקיים ברחוב, עיר, אזור מגורים שלנו כדאי מאוד להיערך לכך מכיוון שאלו מופעים מקסימים ומעוררי השראה אשר יחדירו שמחה בלב של כל אחד.

תהלוכות

איתמר שחקנים – תהלוכות

איתמר שחקנים היא חברה מובילה בתחומה אשר מספקת שירותים של אנשים בתחום המשחק, תהלוכות, מופעי רחוב, מופעי קרקס, בדרנים ומנחים ועוד המון קטגוריות בתחום של יחצנו"ת, שחקנים ומנחים עבור אירועים רבים והאתר של איתמר שחקנים מספק תמונות ופירוט רב אודות החברה והשירותים הרבים שהיא מציעה.

כדאי מאוד להיכנס לאתר של איתמר שחקנים על מנת לקבל את כל המידע הדרוש במידה ואתם רוצים לבצע תהלוכות, מופעי רחוב או כל דבר אחר אשר דורש הפקות מיוחדות ושחקנים או צוותי בידור.
באתר ישנן מגוון גלריות תמונות עשירות אשר מחולקות לקטגוריות והמידע גם כן מחולק לסיווגים שונים ככה גם בעלי אירועים פרטיים כמו גם הפקות גדולות ועירוניות יכולות למצוא את כל מה שהם צריכים באתר המפורט והמעוטר של איתמר שחקנים.

לפרטים נוספים

עיצוב אתר-יעל דר עיצוב אישי בע”מ בניית אתר- SM Design

Loading...
Share on Facebook