טלפון 052-3883596

פקס 052-3883596

מייל itamar@sahkanim.com

לפרטים נוספים

רקדנים לאירועים

רקדנים לאירועים

מה חשוב לדעת על רקדנים לאירועים?

רקדנים כיום מגיעים אל אירועים שונים על מנת לבדר ולשעשע את האורחים ואת המוזמנים אל אותו אירוע.
כמו גם מלבד אירועים פרטיים אליהם מוזמנים רקדנים לאירועים אנחנו רואים המון מועדוני לילה או פאבים או כל מקום בילוי אחר אשר בוחר להחזיק רקדנים כדי להוסיף פאר וראווה לאירוע וכדי ליצור גורם של מקוריות ומיוחדות עבור אותו מסיבה או אירוע אשר מתקיים במועדון הלילה שלו.

כאשר אנחנו מחפשים רקדנים לאירועים מה עלינו לחפש?

כאשר אנחנו מחפשים רקדנים לאירוע אנחנו צריכים לחשוב קודם כל על סוג האירוע שאנחנו צריכים לערוך ואנחנו צריכים לחשוב גם על סדר הגודל שלו וההיקף שלו.

באם לדוגמא מדובר באירוע פרטי שאנחנו עורכים ואנחנו מעוניינים להוסיף לו מוקד עניין או מקוריות מספיק לנסות ולספק מספר מצומצם של רקדנים לאירועים אשר יוכלו לבצע ריקודים כל שהם מסביב לאורחים כדי ללמד אותם או לשם תצוגה ורושם.

רקדנים לאירועים

אך לעומת זאת במידה ואנחנו בעלי מועדון לילה ואנחנו מעוניינים להביא רקדנים לאירוע לשם יצירת פאר וראווה לעיתים נהוג לשים את אותם רקדנים לאירועים על קביים או על מקומות גבוהים במועדון כמו על הרמקולים כדי שיעמדו וינועו לפי הקצב ויעניקו השראה ומקוריות בעיקר באמצעות הבגדים הראוותניים והגדולים שלהם.

לעיתים אנחנו רואים רקדנים לאירוע אשר לבושים מאוד בניסיון לחקות סגנון של קרנבלים ברזילאיים או ריו דה ז'ה נרו ואין ספק כי אנשים נהנים מכך ואותם רקדנים לאירועים בהחלט מהווים מוקד הנאה ובידור עבור אורחים רבים.

 איתמר שחקנים – רקדנים לאירועים

איתמר שחקנים היא חברה מובילה בתחומה אשר מספקת שירותים גם בין היתר של רקדנים לאירועים כמו גם רקדניות לאירועים, שחקנים למטרות שונות, קוסמים, מנחים, הולכי קביים, ליצנים, ועוד רבים וטובים מתחום הבידור והפקות השיווקיות והיחסי ציבור השונים. אין ספק כי רקדנים מעניקים נופך שונה ואיתמר שחקנים מספקים שירות זה.

לפרטים נוספים

עיצוב אתר-יעל דר עיצוב אישי בע”מ בניית אתר- SM Design