טלפון 052-3883596

פקס 052-3883596

מייל itamar@sahkanim.com

לפרטים נוספים

פסל אנושי

פסל אנושי יכול להוות את אחת האטרקציות העוצמתיות ביותר עבור הקהל הרחב. פסל אנושי הוא אדם שמאופר ומחופש באופן מלא, ומקבל מראה של פסל. מה שמעצים עוד יותר את החוויה של כל פסל אנושי הוא עצם ההעמדה.

כאשר פסל אנושי מתחיל בעבודתו הוא בעצם לא עושה כלום, למעט עמידה איתנה ובסיסית שלא משתנה לאורך זמן רב.

כאשר אנו פוגשים אמנים אנו רגילים לראות אותם זזים ומתנועעים ככל העולה על רוחם, ולראות פסל אנושי מבטא את ההיפך מכך.שחקנים ודמויות שטח לאירועים

פסלים אנושיים

היום נהוג להשתמש בכישוריו של כל פסל אנושי להנציח את חוויות האירועים השונים שלשמם שירותיהם נשכרים.

פסל אנושי יכול להיות דמות השטח באירוע שיש בו שלב של קבלת פנים, והוא חלק מאווירת הכניסה לאירוע עצמו, כמו גם ניתן לראות פסלים אנושיים בכל מיני פסטיבלים למיניהם או תיאטרון רחוב.

הדרך של פסל אנושי לבטא את האמנות שלו היא מאוד שונה מסוגי אמנות אחרים, משום שמדובר באדם שמתעקש לא לזוז ולא להניע אף שריר, ואת היכולת הזו אין לכל אחד וגם אם יש אז תמיד צריך לשכלל אותה, ולהתאמן עליה.

הבחירה של אנשים להוות פסלים חיים היא תפיסה שונה לחלוטין בעולם האמנות והמשחק, וממש כשם שלפנטומימאי אין את הצורך לדבר, והדבר נתפס כאמנותי, כך גם הפסלים אנושיים שאינם צריכים להזיז אף שריר, וזו אמנותם.

חברת איתמר שחקנים מציעה פתרונות רבים מאוד לכל אירוע ואף מייחדת את עצמה כחברה שמעניקה את היחס האישי ביותר לכל אדם ולקוח שצריך להפיק אירוע צריך לחשוב על מגוון אטרקציות לאירוע עצמו.

לחברה יש היצע שחקנים גודל מאוד שיכול לתת את המענה הנכון והמתאים לכל אירוע שהוא.

את שירותי הרעיונות היצירתיים שלה החברה מספקת מתוך אהבה גדולה לעולם התרבות והבידור.

לפרטים נוספים

עיצוב אתר-יעל דר עיצוב אישי בע”מ בניית אתר- SM Design