טלפון 052-3883596

פקס 052-3883596

מייל itamar@sahkanim.com

לפרטים נוספים

מנחים

מנחים היו מאז ומתמיד לבעלי התפקידים החושבים בכל האירועים שהזדקקו להם. הרי באירועים השונים יש סדר פעולות מאוד ברור ומאוד מסודר, וחשוב שהסדר הזה יימשך מתחילת האירוע ועד לסופו, ולכן תפקידם של מנחים הוא כה חשוב. לאורך השנים עוד ועוד סוגי אירועים השתמשו בשירותי מנחים, על מנת שיוכלו להיערך ולעבור את הערב בשלום. מנחים אנו יכולים למצוא, לדוגמא, בתוכניות טלוויזיה.

איך בעצם מנחים לאירועים יכולים לעזור לנו?

מנחים בטלוויזיה הם אלה שדואגים כי מהלך התוכנית יעבור ללא כל הפרעה מיותרת ועליהם לעמוד בלוח הזמנים המוגדר של התוכנית עצמה.

מנחים לאירועים

אם מדובר בתוכנית ראיונות, אז שלכל מרואיין יהיה את זמן הראיון שלו ואם זו תוכנית שעשועים, אז שיהיה מעבר נכון בין התוכנית לפרסומות, וכיוצא בזה. ישנם גם אירועים אחרים שבהם צריך מנחים לאירועים, כמו אירועי שיא של גופים וארגונים, שמארגנים לעצמם מסיבות והתכנסויות ברוח טובה, ומבקשים לטובת האירועים הללו מנחים שיוכלו לנווט בין לוח הזמנים של האירוע עצמו ובין כל המרכיבים שמסביב.

תפקידם של מנחים, לסיכומו של דבר

תפקידם של מנחים הוא לראות את התמונה הכוללת ולהכשיר את סדר העדיפויות של בעלי הפקיד השונים שאחראים על האירוע עצמו. אם אנו מדברים על הנחייה של תצוגות אופנה, המנחים צריכים לדאוג שכל דוגמנית תקבל את זמן המסלול הטוב ביותר, כמו גם הסבר קצר על כל בגד, אם יש צורך.

לכל מנחה יש את ההגדרות המסודרות בנוגע להעברת התכנים של האירוע כמו שצריכים להיות, אלא אם כן מוגדר למנחה גם לאלתר, על פי רוח האירוע המבקש זאת. חברת איתמר שחקנים נותנת את השירות הטוב ביותר בתחום ההנחיה, התרבות והחוויה התיאטרלית לכל לקוחותיה. על פי בקשת הלקוח ניתן לתפור ולהתאים את האירוע עם האלמנטים האופטימאליים ביותר, כאשר המרכיבים החשובים יישמרו ברוח האירוע.

לפרטים נוספים

עיצוב אתר-יעל דר עיצוב אישי בע”מ בניית אתר- SM Design