טלפון 052-3883596

פקס 052-3883596

מייל itamar@sahkanim.com

לפרטים נוספים

מיצג אומנותי

אין אדם שיכול להישאר אדיש כאשר הוא רואה מיצג אומנותי. אנו חיים את השגרה שלנו, ורגילים לראות אנשים פשוטם שחים את חיי היום יום שלהם ממש כמונו, והנה פתאום אנו מגיעים לאירועי או למקום שבו מתקיים אירוע רחוב, ולפתע מיצג אומנותי עומד מולנו, בדמות אדם מאופר, או מופע פשוט ואינטימי של בני אדם שנמצאים בתודעה שונה לחלוטין, ואנו מופתעים. מיצג אומנותי זו בהחלט הפתעה, משום שהמטרה שלה היא בהחלט להפתיע את העוברים והשבים ואת כל הצופים במיצג עצמו.

מייצגים אומנותיים

מיצג אומנותי יכול להעמיד כל אדם בעל כישרון ורצון לשחק בכל מצב, ולהציג סיטואציה תלושה מן המציאות ככל שתהיה, עם האמירה המיוחדת של אותו מיצג אומנותי. חשוב מאוד שלכל מיצגים אומנותיים תהיה איזושהי אמירה, משום שכמו בכל דבר ועניין אמנותי, יש כאן תפיסה עיצובית וערכית שיכולה לבוא לידי ביטוי בכל מיצג אומנותי, ומשום שאמנות יכולה להיות כל דבר, ניתן באמצעות מיצג אומנותי להביע כל תכונה אנושית בדרכים רבות מאוד.

יש מי שיראו את הפסלים האנושיים שאינם זזים במשך שעות כמעין מיצג אומנותי מרתק, ויש שיראו סיטואציה דינאמית יותר של שחקנים שנותנים את דעתם על המתרחש סביבם, ובעצם הופכים את היוצרות ומביטים אל הקהל כשחקנים, גם כמיצג אמנותי. מדובר באסכולה אמנותית מאוד מיוחדת ומאוד איכותית, שלא תמיד רואים אותה כשוות ערך למשחק בתיאטרון, אך כאשר מתוודעים לתעצומות הנפש והכישרון שנדרשים לכך, מבינים עד כמה האמנות היא בנפשם של שחקנים.

בחברת איתמר שחקנים מבינים את החשיבות של איכות האירוע אותו רוצים להפיק, ומתמחים במתן ייעוץ יצירתי לכל אופי של אירוע. לחברה יש את האפשרות להציב מספר אפשרויות לכל הפקה, ולתת את הפיתרון הטוב ביותר והמתאים ביותר לכל.

לפרטים נוספים

עיצוב אתר-יעל דר עיצוב אישי בע”מ בניית אתר- SM Design