טלפון 052-3883596

פקס 052-3883596

מייל itamar@sahkanim.com

לפרטים נוספים

מייצגים לכל אירוע

כאשר אנו מארגנים אירוע, אחד הדברים החשובים ביותר בשביל הצלחת האירוע הוא האווירה.
במרבית האירועים ישנה השקעה מאוד גדולה בהדגשת האווירה של האירוע, ואחת האטרקציות הפופולאריות ביותר לכך היא מייצגים. כאשר מדברים על מייצגים מתכוונים לשחקנים שמלווים את המוטיב המרכזי של האירוע עצמו, ואותם מייצגים הם המתווכים בין האורחים ובין הרעיון המרכזי של האירוע עצמו.
לדוגמא, יש הרבה מאוד זוגות שמבקשים בזמן החתונה שלהם להביא גם מייצגים שיובילו את הזוג אל החופה, או לחילופין, שיהיו אלמנט אטרקטיבי במסיבה עצמה.

 

מייצגים

מייצגים מסוגים נוספים יכולים להיות באירוע השקה שונים של חברות אופנה, ולרוב באירועים כאלו ניתן לראות בשלב קבלת הפנים מייצגים באווירה המתאימה מסתובבים בין המוזמנים, או שהם יכולים להיות גם סטאטיים, והמייצג מרכז רעיון מאוד מרכזי באירוע ומשרה על קהל המוזמנים את אווירת הערב, וכך מתחילה לה חווית השתתפות באירוע מרהיב.

לכל אירוע ניתן לתפור מופעי מייצגים מיוחדים במינם, וכמובן שצריך לדעת עם איזה משרד הפקות או עם איזו חברת ייצוג כדאי לעבוד, ואחד הפרמטרים הוא לעשות סקר שוק ולראות מהו היקף החברה ומה הניסיון שצברה עד כה.

מייצגים הם אלמנט מאוד חשוב באירועים שרוצים להשאיר את החותם שלהם על חווית ההשתתפות של המוזמנים ושל האורחים, משום שמדובר בחוויה לא שגרתית בעליל, ואם האורחים זוכרים את המייצגים עצמם גם תקופה ארוכה לאחר האירוע עצמו, אז אלה עשו את עבודתם נאמנה.

 

חברת איתמר שחקנים מתמחה בייעוץ ומציאת פתרונות קריאטיביים ואטרקטיביים לכל סוג של אירוע. ארסנל האטרקציות הוא כמעט ובלתי מוגבל, וניתן להציע שחקני מייצג, פעלולנים, איפור, שחקני תיאטרון ועוד. החברה רואה ביחס האישי לכל לקוח את הבסיס לשיתופי הפעולה הרבים של הלקוחות המרוצים שלה.

לפרטים נוספים

עיצוב אתר-יעל דר עיצוב אישי בע”מ בניית אתר- SM Design