טלפון 052-3883596

פקס 052-3883596

מייל itamar@sahkanim.com

לפרטים נוספים

מופעי חוצות

כאשר אנו מדברים על אטרקציות בקיץ, אחד הדברים הראשונים שעולים לנו בראש זה מופעי חוצות לאירועים. בזמן הכנות לקראת העונה החמה, גם כל רשות מקומית וגם ברמה הארצית יותר, מתוכננים כל מיני מופעי חוצות במסגרת של פסטיבלים למיניהם עם נושאי נישה כאלה ואחרים. מופעי חוצות אנו יכולים לראות בזמן פסטיבל המחולות בכרמיאל, פסטיבל היין בראשון לציון או הפסטיבל לתרבות מקומית בבאר שבע.

מהו מופע חוצות לאירועים?

מופעי חוצות הם מופעי רחוב שנראים בחלקם מאולתרים ובחלקם מאוד ממוסדים, אך אותם מופעי חוצות לאירועים מהווים את אחת האטרקציות הפופולאריות ביותר בקרב הציבור הרחב. כאשר רשות מקומית רוצה להוציא את התושבים אל הרחובות ולהציע להם חוויות תיאטראליות, יצירות משחק ושיתוף של הקהל עם אותן אטרקציות, היא מציעה ערבים מאוד גדולים, שיכולים להימשך על פני אירועי שיא של כמה ימים, כאשר בכל ערב, או בכל יום, נערכים מופעי חוצות שבהם שחקנים רבים ממיטב האסכולות מציעים את הכישרונות שלהם להנאת הקהל הרבה. באותם מופעי חוצות אנו יכולים לראות מופעי רחוב של ליצנים ושל קוסמים, שעומדים בפינות הרחוב שלהם ומבצעים מופעי קוסמות והצחקה.

מופעי חוצות

מופעי חוצות לאירועים – חובה לראות

מופעי חוצות הם גם המקום שבו אנו כקהל פוגשים את האנשים שהולכי קביים, שהרי במקומות אחרים, מקורים, הם פחות נמצאים. במופעי החוצות אנו גם יכולים לראות משחקי תיאטרון של שחקנים שמציגים הצגות המתאימות לפורמט ומי יכול להימנע מלחשוב על הפסלים חיים, שיכולים לעמוד במקומם ולא לזוז במשך שעות על גבי שעות.

האטרקטיביות של מופעי החוצות השונים מוציאים תמיד המוני אנשים אל הרחובות, שמבקשים לעצמם את ההנאה הגדולה שאחרים יכולים להציע להם. חברת איתמר שחקנים מציעה מגוון גדול מאוד של שחקנים ואנשי מקצוע מתחום האמנות המגוונת, שנותנים מענה לכל צורך שהוא בתחום התרבות והבידור.

אולי יכול לעניין אתכם גם:

לפרטים נוספים

עיצוב אתר-יעל דר עיצוב אישי בע”מ בניית אתר- SM Design