טלפון 052-3883596

פקס 052-3883596

מייל itamar@sahkanim.com

לפרטים נוספים

מופעי אש

מה הם מופעי אש?

כאשר אנחנו חושבים על מופעי אש אנחנו חושבים על להטוטים ואנשים אשר מבצעים פעלולים רבים עם אש. כמובן כי בעבר אנשים ושחקנים כאלה אשר התמחו בפעלולים של מופעי אש, היו מופיעים בעיקר בקרקס. כיום, הנישה התרחבה ואין ספק כי יש יותר ויותר אנשים בתחום של מופעי אש אשר מעלים מופע אש מרהיב ויפה וגורמים לאנשים רבים להתפעל ולחוות הנאה מרובה.

מלבד מופעי קרקס אנחנו יכולים לראות מופע אש אשר נעשה על ידי אדם באופן יותר פרטי כמו לדוגמא להטוטן אשר למד באופן מקצועי כיצד לבצע את אותם מופעי אש בצורה בטיחותית ונכונה אשר לא תפגע בהם כמו גם לא תפגע בשום צורה בקהל.

סדנאות קרקס ולהטוטנים לאירועים

איפה אנחנו יכולים להיתקל במופע אש?

אין ספק כי עדיין המקום הראשון שאנחנו יכולים להיתקל בו באותם מופעי אש הם בקרקסים נודדים וקרקסים אשר מבצעים הופעות בכל רחבי הארץ והעולם.

מלבד זאת ישנם גם קבוצות של שחקנים נודדים, להקות של פעלולנים ולהטוטנים אשר למדו זאת כחלק מלימודי להטוטנות והם מבצעים מופע אש שלם שהוא מוקדש אך ורק לפעלולים ולהטוטים הקשורים באש.

אפשרות נוספת היא לפנות אל חברות או אל אותן להקות וקבוצות באופן ישיר על מנת לשכור את שירותיהם בשביל ימי הולדת של ילדים, הפעלות בית ספריות או מוסדיות כמו גם פרטיות ולברר אצלם בדיוק כיצד מתנהל אותו מופע אש שהם מנהלים. ראו לדוגמה סדנאות קרקס לאירועים!

איתמר שחקנים – מופעי אש

איתמר שחקנים היא חברה מובילה בתחומה אשר מספקת שירותים רבים כמו גם שחקנים ופעלולנים בתחום של מופע אש מרהיב ומקסים ועבור אותם מופעי אש יש לאיתמר שחקנים את הצוות המקצועי והמוכשר ביותר שיכול להיות מבחינת ההדרכה, הבטיחות וכמובן הנאה בטוחה מובטחת לכולם באותם מופעי אש. היכנסו עוד היום לאתר האינטרנט של איתמר שחקנים כדי לראות את גלריית התמונות העשירה של החברה כמו גם את המידע המפורט באתר.

אין ספק כי כיום מופעי אש הם דבר מבוקש וחשוב מאוד, אבל הבטיחות קודמת לכל. אין ספק כי אותם אנשים אשר מעוניינים לראות ולצפות באותו מופע אש, מעוניינים לקבל לשירות שהם שוכרים אנשים מיומנים ומקצועיים ביותר, אשר ידאגו להעלות מופע או יום הולדת מקסים ומרהיב יחד עם זאת בטיחותי ונעים עבור כל המשתתפים והנוכחים באותו מופע אש.

לפרטים נוספים

עיצוב אתר-יעל דר עיצוב אישי בע”מ בניית אתר- SM Design