טלפון 052-3883596

פקס 052-3883596

מייל itamar@sahkanim.com

לפרטים נוספים

לוליינים

מחפשים לוליין לאירועים? מי מאיתנו לא אוהב לוליינים. אותם אנשים שמציבים את עצמם במצבים מסוכנים שרק הם יכולים לצאת מהם בשלום. אחת האטרקציות המדהימות ביותר שכל אחד יכול לחוות הוא לראות את אותם לולינים בקרקס, לוליין מבצע את הפעלולים, כאילו זה הדבר הטבעי ביותר עבור.

כיום הקרקס הוא לא המקום היחידי שבו ניתן לראות לוליינים בפעולה, אלא ניתן לשכור לולינים שיבצעו את הפעלולים שלהם גם במסגרות של אירועים פרטיים.

בשנים האחרונות הגדות האירועים השונים השתנו לחלוטין ואירוע טוב יהיה אירוע שבו יהיו גם אטרקציות לא קונבנציונאליות. אם בעבר היה מספיק להביא קוסם או ליצן למסיבת יום הולדת, אז היום האטרקציה הטובה ביותר יכולה להיות לוליין לאירועים, השכרת צוות לוליינים שיבואו ויפעילו את הילדים במסיבת יום ההולדת, או במסיבת בר או בת המצווה.

לוליינים לאירועים

 

ילדים נורא אוהבים את מקצוע הלוליינות, ורבים מאוד מתלהבים ואף מבקשים מן ההורים שלהם להירשם לסדנת לוליינות, על מנת שיוכלו ללמוד את רזי המקצוע המדהים הזה.
אבל תמיד יש לראות את הלוליינות עם הסתייגות מסוימת, משום שמקצוע הזה דורש שעות ארוכות של אימונים בכל יום ובכל שבוע, ואותם לולינים הם המומחים בתחומם לאחר הרבה מאוד זמן של התמדה בנושא.

את ענף הלוליינות אנו מכירים כבר שנים, והקשר המרתק הזה שבין רצון האדם מבחינה נפשית ובין היכולות הפיזיות שלו, מביא את המקצוע לכדי אמנות של ממש. העבודה על תרגילי הלוליינות דורשת סבלנות עצומה ועיקשות ללא קץ, על מנת שכל תרגיל יצליח במאת האחוזים.

לחברת איתמר שחקנים יש מוניטין שנבנה במשך שנים, שאומר כי היא מעסיקה את אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחומם, ולקוחות רבים יכולים להעיד שהעבודה עם החברה מרגישה כמו עבודה עם אנשים שאוהבים את מה שהם עושים.

לפרטים נוספים

עיצוב אתר-יעל דר עיצוב אישי בע”מ בניית אתר- SM Design

Loading...
Share on Facebook