טלפון 052-3883596

פקס 052-3883596

מייל itamar@sahkanim.com

לפרטים נוספים

דרושים שחקנים

כאשר אנו מחפשים מודעות דרושים שחקנים אנו מגלים כי ישנן הצעות עבודה לא מעטות שניתן למצוא את הפרנסה בהן. משחק זהו מקצוע לא קל ורבים יעידו כי זהו מקצוע שמאתגר אף את המקצוענים ביותר שלו, וכל מי שחיפש פעם עבודה כשחקן יודע לומר כי לא מספיק רק הכישרון בשביל לקבל עבודה כשחקן.

להרבה מאוד תפקידם ועבודות דרושים שחקנים טובים ומוכשרים, למרות שלחלק מן העבודות דרושים שחקנים שגם מתאימים לאפיון הדמויות.

דרושים שחקנים

 

יכולים להיות דרושים שחקנים עם מראה מאוד מיוחד שחייבם אותו בשביל סרט מסוים, ויכולים להיות דרושים שחקנים עם כישרון יוצא דופן למשחק עם אופי.

לכל שחקן יש גם את ההעדפה שלו, למרות ששחקנים רבים, בעיקר בתחילת הדרך שלהם, כאשר הם אינם עובדים בעבודה קבועה כל הזמן, לאור המקצוע הדינאמי מאוד שבחרו, עובדים בעבודות המוצעות להם, כחלק מן הרצון להתנסות בכמה שיותר סגנונות.

 

 

שחקנים לאירועים ומופעים

כיום דרושים שחקנים לא רק לסרטים והצגות, כי אם גם להצגות ילדים או הופעות רחוב, שזהו תחום משחק מאתגר לא פחות מתחומים אחרים, וכמובן גם דרושים שחקנים לפרסומות וניצבים בשבילן, ולא תמיד חסרה עבודה בתחום, רק יש לדעת כיצד לפנות אליה.

הרבה יאמרו כי בשביל להיות שחקן צריך שיהיה אופי מאוד מיוחד ועור קשיח, משום שמדובר בתחום שבו צריך לדעת כיצד לשרוד.

כאשר דרושים שחקנים לאירועים מסוימים, שבו אנשים צריכים להציג דמויות במסגרת האווירה של האירוע עצמו, זו יכולה להיות חוויה מאוד מעניינת לכל שחקן, לצד הפרנסה שבדבר. בחברת איתמר שחקנים ניתן למצוא את מגוון השחקנים ואת ההצעות הטובות ביותר לשדרוג האירוע עצמו על ידי בעלי תפקידים מוכשרים מאוד, שיתאימו את כישרונותיהם לרוח האירוע עצמו. ההתאמה יכולה להיעשות באמצעות מיצגים, דמוית סטאטיות ועוד.

לפרטים נוספים

עיצוב אתר-יעל דר עיצוב אישי בע”מ בניית אתר- SM Design