טלפון 052-3883596

פקס 052-3883596

מייל itamar@sahkanim.com

לפרטים נוספים

דמויות רחוב

מה הן דמויות רחוב ?

בעבר, אפשר היה להתהלך ברחובות איטליה או אירופה כולה ולהיתקל בצורה נפוצה מאוד בכל מיני דמויות רחוב אשר עומדות בתור פסלים או בתור דמויות משעשעות אשר מציגות הצגה או מופעי קרקס רחוב וכדומה. המטרה הייתה כמובן עבור התיירות והבידור של העוברים ושבים.

כיום גם במדינת ישראל נהוג מאוד לבצע מופעי רחוב כמו תיאטרון רחוב בעזרתן של דמויות רחוב שונות בהן שחקנים מחליטים לעטות על עצמם דמויות שונות כמובן באמצעות אביזרים, ביגוד ואיפור מתאים וככה הם מבצעים שעשוע ובידור לעוברים ושבים כאילו כבדרך אגב אך לעיתים מדובר גם במופעים שלמים מתוכננים מראש בהם האנשים מתאספים בצורה מסודרת לעיתים גם בתשלום וזה יכול להיות מטעם העירייה או המועצה המקומית.

דמויות רחוב

דמויות רחוב

לאיזה מופעים ניתן להזמין דמויות רחוב?

דמויות רחוב יכולות להעלות מופעים שונים לדוגמא בעבור חגים במיוחד לקראת פורים אנחנו רואים תהלוכות ומצעדים רבים בהם ישנן דמויות רחוב אשר מספקות מגוון רחב של דמויות ותחפושות אשר יגרמו לילדים ומבוגרים כאחד ליהנות ולקבל מופע מקסים ויפה אשר יהיה מצחיק ומשעשע.

איתמר שחקנים – דמויות רחוב מרתקות ומיוחדות

איתמר שחקנים היא חברה מובילה בתחומה אשר מחזיקה בשלל שחקנים ואנשים מקצועיים ומיומנים אשר יכולים לבצע מגוון רחב מאוד של דמויות רחוב בתוך מופעים פרטיים כמו גם אירועים ציבוריים למטרות שונות. איתמר שחקנים מחזיקה בבעלותה אתר אינטרנט מקסים ומרהיב בעל גלריית תמונות עשירה ומפורטת אשר מחולקת לקטגוריות וניתן לבחון ככה לפי התמונות בדיוק מה כדאי עבורכם ואילו אופציות עומדות בשבילכם בתחום של דמויות רחוב.

לפרטים נוספים

עיצוב אתר-יעל דר עיצוב אישי בע”מ בניית אתר- SM Design