טלפון 052-3883596

פקס 052-3883596

מייל itamar@sahkanim.com

פעילות לפורים – מושך כל אחד בכל גיל.

פורים החג השמח והמבדח ביותר שלנו מאופיין בחגיגות עדלאידע ובשפע של חגיגות אחרות. כדי לשמח את הילדים וגם את המבוגרים, אנו מציעים מבחר גדול של פעילויות שיכניסו הרבה מאד שמחה, רוח שטות וצחוקים לאורך כל המופעים. המוטו שלנו הוא חשיפת הקהל לכמה סוגי אמנויות כמו מחול, מוסיקה קרקס, תיאטרון ועוד… אז איזה פעילות לפורים מתאימה לכם?

הפעלות לפורים באיתמר שחקנים:

מופעי קרקס

כולם אוהבים לצפות במופעי קרקס מצחיקים שבו משולבים קטעי אקרובטיקה תוך שימוש באביזרים כמו כדורים בגדלים שונים, בד איכותי המשתלשל מהתקרה כלפי מטה המוריד את הליצן, הליכה על חבל לשמירה על שיווי המשקל, שימוש בנדנדה, קפיצות ממקום למקום, שימוש באביזרים מדליקים ומבחר אפשרויות מדליקות נוספות.

אחת האטרקציות המרכזיות היא מופע להטוטי אש, יריקת אש, הקפצת מוטות אש ותפיסתם, דבר הדורש מיומנות וניסיון רב שנים.

המופע מותאם לקבוצת הגילאים שבאה לצפות במופע או לקהל מחתך של כל הגילאים במופעי רחוב.

פסטיבלים ומופעי רחוב לפורים

הכי חשוב בפורים זה "להיות שמח", משיגים את המטרה על ידי ביצוע מופע מהפנט לניפוח בלונים ויצירת צורות יוצאות דופן משילוב של כמה בלונים בכמה צבעים, להטוטים באמצעות שלל אביזרים טריקים להעלמת הפריטים ולאחר מכן החזרתם בדרך אחרת, מופעי קסמים תמיד מסקרנים את כולם שדורשים להמשיך במופע ללא הפסקה.

כדי לרתק את הקהל במהלך המופע משולבים בו משחקים בשיתוף מתנדבים מהקהל. המשחק נמשך דקות ארוכות, הקהל משולהב מאד, מעודד את המשתתפים ויוצר אווירה נפלאה ומחשמלת.

מופעים באירועים עסקיים לגיבוש עובדים

אווירה טובה, צחוק ומצב רוח מצוין הם המתכון למופע מוצלח. כשמעוניינים לגבש את העובדים, מפיקים עבורם אירוע חוויתי שמשלב מופע איכותי המתובל בהרבה מאד צחוק, סיפורים, אטרקציות, מופעי להטוטנות, קסמים, טריקים ועוד.

שילוב כל האופציות האלה תוך כדי ההפעלה יוצרות מופע מסקרן ומרתק, דבר המאחד את העובדים יוצר שיתופי פעולה ביניהם ועידוד ללא הפסקה של המתנדבים שעלו על הבמה ורוצים מאד להצליח במשימות שניתנו להם.

מופעים באירועים פרטיים

לחגוג יום הולדת בחצר הבית זו חגיגה מושלמת. ההפקה דואגת למופע שיהפנט את הילדים מתחילת המופע ועד סופו, הם נהנים מהמשחקים, הקסמים, ההפתעות ושפע של להטוטים מרתקים שהופכים את חגיגת יום ההולדת למוצלחת במיוחד.

עיצוב אתר-יעל דר עיצוב אישי בע”מ בניית אתר- SM Design

Loading...
Share on Facebook