טלפון 052-3883596

פקס 052-3883596

מייל itamar@sahkanim.com

לפרטים נוספים

מופעי קרקס

מאז ומתמיד היו מופעי קרקס את אחת האטרקציות החווייתיות ביותר שידע האדם. אמנם פעילות הקרקס והמראה שלו מעט השתנו עם השנים, אך מופעי קרקס עד היום נחשבים לתרבות בפני עצמה. כאשר אנו רוצים לראות מופעי קרקס, אנחנו צריכים לפעמים לטוס לאירופה, שם נמצא מופעי קרקס מהטובים ביותר בעולם, או שאחת לשנה יגיע אלינו קרקס שאפשר יהיה להיכנס אל ההופעות שלו.

מופעי קרקס אהובים מאוד על רבים מאיתנו, והם עד כדי כך אהובים עד שיש מי שהולך לבית ספר מיוחד למקצועות הקרקס, שם הוא יכול ללמוד את תחומי הפעל ולנות השונים שלקרקס יש להציע. לא מדובר רק בחוג, אלא מדובר בדרך חיים של ממש. אמנם מופעי קרקס היום משתמשים בחומרי גלם אחרים, שמבוססים בעיקר על פעילויות ל בני אדם ולא חיות, אך יש לכך את ההשפעה הגדולה על רבים מאיתנו. כאשר אנו רואים מופעי קרקס שונים, אנו מגלים עד כמה גוף האדם יכול להיות אטרקטיבי בפני עצמו. ישנם מופעי קרקס שנותנים דרור לכל מה שגוף האדם יכול להציע, בין אם מדובר בגמישות, בחוזק, בעוצמה, במהירות ודיוק. חוויית הקרקס היא מאוד מיוחדת, ויש לא מעט אנשים שמבקשים להביא את האירוע שהם מארגנים מופע קרקס שיעצים את החוויה של האירוע עצמו.

חלק מן האירועים משלבים את מופע הקרקס באווירה וחלק מן האירועים מבקשים לשים את מופעי קרקס במרכז תשומת הלב של האירוע ונותנים ללהטוטנים השונים לקחת את הקהל לחוויית קרקס מדהימה. לחברת איתמר שחקנים יש את הרצון לקדם כל רעיון של אירוע כזה או אחר, ובאמצעות שחקנים מתחומי התמחות שונים, ובאמצעות יחס אישי שאנשי המקצוע של החברה מעניקים לכל לקוח, מייצרים את הפתרונות היצירתיים ביותר שניתן להעלות על הדעת.

לפרטים נוספים

עיצוב אתר-יעל דר עיצוב אישי בע”מ בניית אתר- SM Design

Share on Facebook